Wat zit er in versie 005.087?
Nieuwe module: Historie
Met behulp van de nieuwe module 'Historie' kan de historische data van geselecteerde tabellen worden bijgehouden. Standaard alleen beschikbaar voor gebruikers met beheerdersrechten.
Knoppen verbergen in je menubalk
Het is nu mogelijk om knoppen in de menubalk te verbergen. Dit is vooral handig in modules met veel knoppen, waarvan je sommige knoppen niet regelmatig gebruikt. Zo maak je modules gemakkelijk overzichtelijker voor jezelf.
Bepaal welke MKG-medewerkers toegang krijgen tot jouw omgeving
In de nieuwe module 'MKG gebruikers' kunnen beheerders MKG-medewerkers voor een bepaalde periode toegang geven tot de MKG-client van hun bedrijf. Hierdoor houd je meer controle over wie wanneer toegang heeft tot jouw bedrijfsgegevens.
Nieuwe module: Overlopende posten
Met deze versie introduceert MKG de mogelijkheid om te werken met overlopende posten. Transitoria, oftewel overlopende posten, maken het mogelijk om kosten of opbrengsten toe te wijzen aan een andere periode of meerdere periodes dan waarin de betaling of factuurtransactie heeft plaatsgevonden.