4
Reset filters
(1)
/
  • Binnen Magazijnbeheer kan gebruikgemaakt worden van een picklist. Beschikbare productieorder materiaalregels worden op een overzicht geplaatst dat vervolgens gebruikt wordt om het magazijnproces aan te sturen. Denk hierbij aan het daadwerkelijk uit het magazijn nemen van goederen.

  • De module Magazijnbeheer bevat de functionaliteiten om een aantal logistieke handelingen uit te voeren. Focus hierbij ligt op de materiaalafhandeling van productieorders.

  • De logistieke actie ‘Retour uit productie’ wordt gebruikt om het teveel aan materiaal wat aan een productieorder is uitgegeven te retourneren. Retourneren heeft altijd een voorraadtoename tot gevolg.

  • Het voordeel van een picklist is de controle en grip over de voorraadsituatie. Door niet direct materiaalregels uit te geven is een extra stap noodzakelijk, waarbij gecontroleerd wordt of de voorraad daadwerkelijk aanwezig is. Het gevolg hiervan is dat een picklist teruggemeld moet worden.